הדברת חולדות

הדברת חולדות חיונית וחשובה במיוחד לביצוע על ידי צוות מדבירים מקצועי. חולדות הם יונקים ושייכות למשפחת העכברים, והם בעלות חוש שמיעה וריח ברמה גבוהה. חשוב לציין כי קיימים הרבה סוגים של חולדות, ולכן חשוב שהמדבירים המקצועיים יבצעו את סוג ההדברה בהתאם לחולדות הקיימות.

מחיר הזמנת צוות מדבירים עבור שירות הדברת חולדות מתחיל בממוצע ממינימום של מאתיים וחמישים שקלים ויכול רק להיות יותר יקר. צוות המדבירים המקצועיים שלנו בעלי רישיון מטעם איכות להגנת הסביבה עבור ביצוע הדברות מסוגים שונים. מומלץ וכדאי להזמין שירותי הדברת חולדות כמה שיותר משום שהם עלולות לגרום לנזקים רבים. כמו למשל: פגיעה ברהיטים, נזק לחוטי חשמל, נזק לחלקים אחרים במבנה הבית ועוד.

הדברת חולדות

צוות המדבירים המומחים שלנו מבצעים הדברת חולדות באמצעות חומרי ריסוס בגג הבית, כל אזורי הפתחים של הביוב והאינסטלציה, חורים בקירות ועוד. השיטות הביתיות השכיחות ביותר עבור ביצוע הדברת חולדות הם מלכודות ופיתיונות. המלכודות למעשה מושכות את החולדות אליהם באמצעות מזון, וברגע שהחולדות נכנסות לתוך המלכודות, המלכודת נסגרת עליהם. חשוב לציין כי החולדות פעילות בעיקר בלילות, ולכן עדיף להזמין את צוות המדבירים בסמוך לשעות בהן הן פעילות.

סוגי הדברות

חברת ההדברות שלנו מציעה מבחר רחב של סוגי הדברות שונות נגד חרקים או מזיקים. כמו למשל: הדברת נמלים, הדברת ג'וקים, הדברת צרעות, הדברת כנימות, הדברת פרעושים, ריסוס נגד פשפשים, הדברת טרמיטים, הדברת זבובים, הדברת יתושים, הדברת חומייני ועוד. ההמלצה החשובה ביותר היא להזמין את הצוות המדבירים המקצועיים כמה שיותר מוקדם ובסמוך למועד הופעת החרקים או המזיקים. זאת על מנת למנוע מצב של התרבות החרקים או המזיקים בקצב מהיר ולא מבוקר.

כתוצאה מכך, עלולים לגרום נזקים לגידולים חקלאיים או למוצרים אחרים ברחבי הבית, כתלות בסוג המזיקים. רק אצלנו ניתן למצוא מחירים אטרקטיביים ומשתמים ביותר עבור ביצוע סוגי הדברות שונות באיכות גבוהה. ניתן לבקש הדברה ירוקה, הדברה אורגנית, הדברה ביולוגית, הדברת בטוחה ועוד. צוות המדבירים המומחים שלנו משתמשים בחומרי הדברה עמידים וחזקים במיוחד נגד חרקים או מזיקים. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת ביותר עבור הדברת חולדות.