לוכד יונים

כאשר אנחנו רוכשים את שירותיו של לוכד יונים אנחנו כנראה במצב המצריך הרחקת יונים או פעולות הדברת יונים. המשות לשתיהם אומר שיש לנו באיזור המחיה שלנו (בית או מחסן או אולי עסק) נחיל יונים מטריד ופוגע וטורד את שגרת יומינו. רבים מזמינים הדברת תיקנים או לוכד יונים לביצוע פעולת לכידת יונים על מנת להימנע מהצורך בשימוש בהדברת יונים או בעצם להמית את היונים דבר שלא אהוב ולא מקובל כיום בחברה , כנרה בשל תדמית היונה הידידות וכסמל לשלום. חשוב להקפיד על מציאת לוכד יונים מקצועי ואיכותי שידע לתת מענה נכון לבעיה ולסיטואציה איתה אנחנו נמצאים. והיות וחשוב לנו שלא לפגוע ביונה עולה החשיבות של לוכד יונים מקצועי שידע לבצע את לכידת היונים מבלי לפגוע ביונה.

לכידת יונים

כל לוכד יונים עוסק בפעולת לכידת יונים, לכידת יונים מתבצעת על ידי מלכודות או רשתות ובמקרים מסוימים גם בידים. לדוגמא כאשר יש נחיל יונים שהתמקם בגג הבית שלנו  כאשר מדובר בגג רעפים פעמים רבות ניתן להיכנס בשעות הלילה (כידוע יונים אינם רואות בלילה)  ולבצע שם לכידת יונים בידיים מש להרים אותן אחת אחת בקלות יחסית. לכידת יונים היא עבודה דורשת מיומנות  מעין ציד שכזה . כאשר נזמין לכידת יונים אנחנו יודעים שלא נפגע ביונה שאנחנו אוהבים באופן יחסי

רק שאיננו מעוניינים במטרד ובמחלות שהיונה מביאה איתה לכן לקוחות רבים אוהבים לבצע לכידת יונים  ולאחר מכן את שחרור היונים בשטח פתוח ומרוחק כך שהיונים ימצאו לעצמם בית חדש בדרכם החדשה. חשוב להבין שהחיסרון של לכידת יונים לעומת ביצוע הרחקת יונים הוא שאיזור המחיה שלכם עדיין מותאם למחיית היונה וייתכן שהיונה תהיה מעוניינת לשוב אל ביתכם אם לא אותה היונה הספציפית שלכדנו אז יונים אחרות.

שחרור יונים

החלק הנחמד ביותר בלכידת יונים הוא שחרור היונים,  לאחר לכידה בטח כאשר מדובר במשפחה גדולה של יונים כאשר יש עשרות פריטים לצאת אל איזור אחר ולשחרר את כל היונים ממש כמו בסרטים שזהו מראה מלהיב ומלבב ותמיד נעים לעין לראות את עשרות היונים פורחות להם בדרך חדשה צרו קשר כדי להזמין שירות הדברת יתושים או שירותי הדברה נוספים.

תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם