ריסוס תיקנים

תיקנים הם הם דברים שאף פעם לא רצויים, אף אחד לא אוהב שהם מסתובבים לו ברחבי הבית וכמובן מזהמים את אזור המחייה, 

אם אתם חושבים שקל להיפטר מהתיקנים אתם טועים ובגדול, שום ספריי או חומר שאתם קונים בסופר לא ימנעו מהתיקנים לחזור ולהטריד אתכם בבית שלכם. 

לכן על מנת להיפטר מהתיקנים לטווח הארוך מומלץ מאוד לבצע ריסוס נגד תיקנים על מנת שתיפטרו מהם לאורך זמן ובצורה היעילה ביותר. 

סוגי ריסוס תיקנים: 

ישנם סוגי ריסוס נגד נמלים או תיקנים רבים, אך לא כולם יספקו לכם את השקט שאתם צריכים מהתיקנים,

ישנם סוגי ריסוס רבים שכמעט ולא יעבדו על תיקנים מסויימים ולכן מומלץ מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע על סוג הריסוס שאתם צריכים בתקף לסוג התיקנים שאתם מתמודדים איתם בביתכם. 

  • הדברה כימית- היא הדברת יתושים מאוד חזקה אך כמעט אף פעם לא מומלצת מכיוון שהשימוש של החומרים בהדברה כימית אם לא עושים אותה בצורה הנכונה ובמינון הנכון יכולה לגרום לפגיעה של בני אדם ומקורות מים, לכן מומלץ לראות אם אפשר לסכן אתכם פחות לפני שבוחרים בהדברה כזו.
  • ● הדברה אורגנית- הדברה רגילה מאוד שמו לתת בעיקר על צמחים מכיוון שהיא מחומרים אורגניים לחלוטין ואינה מסכנת את הצמחים שלכם בשום אופן, גם בבית היא לחלוטין מומלצת אך היא לא הורגת את כל סוגי התיקנים. 
  • הדברה ירוקה- ההדברה המומלצת ביותר מכיוון שהיא מחומרים טבעיים ואינה מסכנת אף אחד, בנוסף היא יעילה מאוד. 

מחיר ריסוס תיקנים: 

המחיר לריסוס נגד תיקנים אינו קבוע ומשתנה לפי הרבה קריטריונים

כגון, סוג ההדברה שתבחרו, גודל האזור שאתם מעוניינים להדביר ועוד,

לכן ראשית חשוב שתתייעצו עם בעל מקצוע לפני שאתם בוחרים סוג הדברה מסויים מכיוון שלא כל סוג הדברה מתאימה לכל סוגי התקינים וההפך,

לכן התייעצו גם בעל מקצוע שיודע טוב יותר ומוכשר להתנהל מול הדברים האלה וכך הוא גם יוכל לתת לכם מחיר מדויק לריסוס נגד תיקנים.

בנוסף מומלץ מאוד לאחר קבלת המחיר המדויק לבצע השוואת מחירים בין חברות מתחרות על מנת שתוכלו לראות הצעות מחיר נוספות וכך תוכלו לבחור את המחיר האטרקטיבי ביותר עבורכם

תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם